Ostujuhend

1. Toote lisamine ostukorvi

Teleskoobipood.ee veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Teleskoobid“), millel võib omakorda eksisteerida alamkategooriad. Tootepildi keskele klikkides avaneb kiirvaade tootest, kuid kui klikkida toote pealkirjale või pildile, siis avaneb täielik vaade tootest. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA OSTUKORVI”.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut, mis asub lehe üleval keskel . Kirjutage otsingusse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, vajutades paremal üleval asuvale nupule “Ostukorv” või kui ostukorvi on juba tooteid lisatud, ilmub lehe paremale ostukorvi ikoon, millele klikkides avaneb ostukorvi sisu.

Ostukorvis saab kvantiteedi lahtris vastavalt “+” või “-” märgi muuta toote koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades toote pealkirja all olevale nupule “Eemalda”.

Ostukorvi lehel saate rakendada ka sooduskuponge. Sooduskupongi kood tuleb kirjutada lahtrisse “Kupongi kood” ning seejärel vajutada nuppu “RAKENDA KUPONGI”. Kupongi soodustus arvutatakse koheselt välja.

2. Ostu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Ostu vormistamiseks vajutage nuppu ” Mine maksma”.

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja transpordi hinda.

Valige makseviis – teleskoobipood.ee e-poes on võimalik ostude eest tasuda kõikide Eesti pangalinkidega, Visa ja MasterCard krediitkaardiga või arve alusel, mis saadetakse Teie e-posti aadressile.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manusesse tuleb ka eraldi arve PDF dokumendina.

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse  laekumist  Haridustoode OÜ arveldusarvele.